Edona e ka sot ditëlindjen, do të befasoheni me moshën e saj

Lajme nga Bota


Edona Llalloshi sot po feston 42 vjetorin e lindjes

Data 26 korrik është e veçantë për Edona Llalloshin.

Këngëtarja e cila ka vite që është pjesë e skenës muzikore, ditën e sotme po feston ditëlindjen.

Urimet që ajo ka marrë për dotëlindje kanë qenë të shumta, ndërsa ato ka vendosur t’i publikojë edhe në rrjete sociale.

42 vjeçarja ka vite që është martuar dhe ka dy fëmijë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *