Edona e Gili ja bëjnë respektin në maksimum Remzies

Lajme nga Bota

Edona e Gili ja bëjnë respektin në maksimum Remzies

Këngëtaret shqiptare gjithmonë vlerësohen për raportet e mira që kanë ndërmjet vete.

Këtë më së miri e vërejmë në rrjetet sociale, ku publikojnë imazhe të shumta së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Ishte Edona ajo e cila së fundmi nga xhirimet e vitit të ri ndau një imazh tejet të bukur me dy këngëtaret e famshme Remzie Osmani dhe Gili

Këtu shihet qartë se të tri këngëtaret kanë raporte të mira mes vete, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Edona e Gili kanë futur Remzies në mes për këtë foto, duke treguar kështu respekt për të./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.