EDHE PSE GOLD AG FETAR, KAQ SHKURT VISHET GRUAJA E TI

Lajme nga Bota


EDHE PSE G OLD AG FETAR, KAQ SHKURT VISHET GRUAJA E TI

EDHE PSE GO LD AG FETAR, KAQ SHKURT VISHET GRUAJA E TI
17/ 12 /202


Reperi Go ld Ag është i martuar me bukuroshen nga Gjilani, Ermira Shkodra.

Ata ditë më parë u bën prindër të një djali, shkruan infoko
sova.

Ermira dhe Go ldi thuajse çdo ditë janë pjesë e mediave rozë.

Në llogarinë në instagram, gjegjësisht në instastory, Ermira ri publikoj një fotografi nga viti i kaluar, ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë.

Gold Ag njihet për qëndr ime fetare, por a thua e ka parë këtë foto?! /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *