Edhe Learta i bënë buzët operacion pIastik?

Lajme nga Bota


Edhe Learta i bënë buzët operacion pIastik? Një ndër emrat më të komentuar nga mediat rozë është padyshim, Learta Jakupi.

Për publikun e gjerë më shumë njihet si reja e këngëtares së famshme Shyhrete Behlulit, shkruan infokosova.

Biondja bukuroshe falë famës që ka numëron edhe përcjellës të shumtë në rrjete sociale, dhe pothuajse secili postim i saj arrin të marrë qindra komente.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram, Learta ka ngre dyshime te fansat se i ka berë buzët operacion.

Për më shumë vlerësojeni vet, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /i n f o k o so v a/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *