Edhe Elita e Gjiko i hapin djalin llogari në Instagram, ja sa followersa arriti në 24 orë

Lajme nga Bota


Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme, sidomos në këtë kohë kur është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Elita dhe Gjiko morën vendim që t’i hapin djalit një llogari në Instagram.

Për 24 orë, Zëri arriti më shumë se 5 mijë followersa./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.