Edhe e pa grimosur, reja e Gilit duket si pehri

Lajme nga Bota


Edhe e pa grimosur, reja e Gilit duket si pehri

Ka filluar të jetë aq e famshme dhe e përfolur nga mediet rozë njësoj si vjehrra e saj.

Heroina veçohet si një femër me shumë stil, e cila gjithmonë kujdeset të tregojë buk urinë natyrale që e posedon me anë të postimeve të shumta që i bën në rrjetet sociale , shkruan “Kosov arja”.

22 vjeçarja ka kohë që ka zyrtarizuar lidhjen me djalin e Gilit, me fami ljen e të cilit ka raporte të shkëlqyeshme.

Duke na treguar bukurinë që e posedon, sot ndau një selfie ku edhe pse nuk ka vendosur grim të rëndë në fytyrë, ajo po duket si pehri./Koso varja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *