Edhe bashkëshortja e Nexhat Osmanit kalon në ‘Tik tok’

Lajme nga Bota


Facebook, Instagram dhe Snapchat deri para pandemisë ishin rrjetet me numrin e përdoruesve më të madh.

Por që kur nisi pandemia thuajse të gjithë filluan të dalin në ‘Tik tok’, një rrjet ky i cili mori vëmendje të madhe mediatike, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarë e artistë, moderator e aktorë tani të gjithë kanë llogaritë e tyre ku shfaqin shumë video interesante.

E këtij rrjeti nuk i kanë shpëtuar as gruaja e vajzat e Nexhat Osmanit, të cilat kanë sjellë një video të këndshme së bashku.
Ja shikojeni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *