E zeza nënë s’do e shoh nuse/ Kjo është 25-vjeçarja shqiptare që e mori para kamioni dhe e tërhoqi 30 metra, dha shpirt në vend

Lajme nga Bota


Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Portin e Durrësit, ku 25-vjeçarja Arkineda Haskasa ndërroi jetë, pasi u tërhoq zvarrë nga një automjet tip trajler për 25 metra.


Punonjësja e sigurisë nuk mundi dot t’i mbijetonte pl ag ëve të rënda të marra. Ndërkohë, sipas raportimeve i riu që është roje, e nxorri atë në terren.

Më konkretisht qytetarja është shprehur se:
Ky i secu rity i riu që ka hyrë e nxorri në terren. Tre femra janë gjithsej tek secu rity. Thoshte gjithmonë e shkreta ma nxiu jetën, a thua jam çun e më lë tek pikat më të vështira. Ça behet kshu o zot.

Leave a Reply

Your email address will not be published.