E veshur thjeshtë dhe e pa rregulluar, Shkurte Fejza do t’iu lë gojë hapur me këtë pamje

Lajme nga Bota


Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo në këto temperatura të larta është shfaqet e veshur me shumë stil.

E veshur thjeshtë, Shkurta po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.