E veshur si zonjë e vërtetë, Xhensila do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Lajme nga Bota

E veshur si zonjë e vërtetë, Xhensila do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun,
Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila.

E në foton e fundit, Xhensila po duket si një zonjë e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *