E veshur me kompletet më të bukura, Edona niset për punë si zonjë e rëndë

Lajme nga Bota

Edona Llalloshi është këngëtare shumë e njohur. Edona që në shkollën e ulët kishte filluar të mësoj muzikën. Ka të mbaruar shkollën e ultë dhe të mesme të muzikës. Ka studiuar dhe në Fakultetin e arteve, drejtimi i muzikës. Pas saj qëndrojnë shumë koncerte, çmime e suksese

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale. Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me kompletet më të bukura dhe po duket si zonjë e rëndë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *