E veshur me komplete të kuqe, Remzia si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit

Lajme nga Bota


E veshur me komplete të kuqe, Remzia si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me veshje të kuqe dhe po duket tejet bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /O R A i n f o/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *