E veshur me fustan të gjatë, Remzia tregon belin e hollë

Lajme nga Bota


E veshur me fustan të gjatë, Remzia tregon belin e hollë

Remzie Osmani, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e angazhuar në jetën profesionale dhe kujdeset që të i mbajë të informuar fansat e saj për aktivitet që ajo i zhvillon, shkuan ORAinfo.


Ani pse është bërë gjyshe, këngëtarja nga Mushtishti kujdeset shumë për veten dhe çdo ditë po duket edhe më e re.

E veshur me një fustan të gjatë e shumë elegant, Remzia ka treguar edhe një herë trupin e saj në formë, ku ka theksuar belin e hollë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *