E veshur me fustan me lule, Learta po duket si ‘loçkë’ e vërtetë

Lajme nga Bota

Kur është fjala për elegancë dhe stil Learta renditet ndër të parat.


Pasi që poston imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo vazhdon të mbetët në krye të mediave rozë.

Me një përkujdesje të madhe tek vetja, në çdo kohë Learta duket bukur.

Me fustanin e fundit ajo po duket tejet bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *