E THA VETË LEDJANA! NËSE KY DJALË DO TË ISHTE NË EMISION, AJO DO ISHTE DEKLARUAR MENJËHERË PËR TË

Lajme nga Bota


Konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana ka surprizuar të birin e Bora Zemanit.


Ajo i ka dhuruar luleshtrydhe të arreduara në formë zemre dhe Bora ka publikuar një video në Instastory.
Në video shfaqet Arbori, i cili thotë se Ledjana është vajza e preferuar nga “Përputhen”.

“Kush t’i ka dhuruar?”, i thotë Bora të birit. “Nuk e di”, i përgjigjet ai.
“Cila është goca që ke më shumë qejf ti në “Përputhen”?”, e pyet moderatoria dhe Arbori thotë emrin e Ledjanës.

Konkurrentja e ka publikuar videon në Instastory, duke shkruar: “Edhe unë e dua fort.
I vetmi pas Mevlanit që do isha deklaruar direkt po ta kisha në emision”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *