E tëra me xixa, kaq bukur po duket Leonora Jakupi me këtë veshje

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.


Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me xixa dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *