E paskan bere shtepine si shtepi endrrash/ Shikoni sa bukur e kane rregulluar Xhensila dhe Besi vilen

Lajme nga Bota


Ne shtepine e Besit, Xhensiles dhe Ajkes kane mberritur festat e fundvitit. Shtepia e tyre eshte mbushur plot me ngrohtesi dhe drita.


Cifti i njohur i showbiz-it ka realizuar nje super video dhe me siguri kete vit Krishtlindjet kane nje kujtim te vecante ne familjen Kallaku.

Ne kete video gezimi i Besit, Xhensiles dhe Ajkes lexohet qarte ne syte e tyre. Ata shfaqen duke gatuar, duke u perqafuar se bashku dhe duke perkedhelur njeri-tjetrin.

Ajka tashme eshte bere nje zonjushe e vertete dhe ky eshte nje nder rastet e rralla kur ata tregojne portretin e plote te saj.

Duke shkruajtur ndjesite e tyre me te sinqerta Besi dhe Xhensila kane ndare ne llogarite e tyre te njejten video.

Xhensila shkruan: “Dashuria eshte mbi gjithcka! Ne kete vit te mbrapshte, familja eshte gjithcka e shenjte.
Festa te mbara, te bukura me njerezit tuaj dhe familjet tuaja. Bekime dhe zemra te ngrohta.
Me dashuri, familja Kallaku”

Ndersa Besi shprehet me keto fjale:

“Dritat e festave jane shume te pakta ne krahasim me driten qe na ke sjell ti Ajka. Vetem Zoti na ka ne dore! Lavdia e tij per gjithcka! Ai sjellt nje Vit me te mire per secilin prej jush, per cdo shqiptar. Zoti ju rujt. Me respekt, shpaja Kallakut! 🙌🏻.

(Kjo eshte nga ata heret qe bojm sikur po gatuajme vete) 😂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *