E paska lënë Dielli pa gjumë/ Arbana nxjerr foton ku duket si mos më keq

Lajme nga Bota


Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjen kohe edhe per ndjekesit e saj duke publikuar recetat e gatimit qe ia kerkojne aq shume pavaresisht se eshte nene e dy femijeve te vegjel.


Se fundmi me ane te disa postimeve ne ‘Instastory’, Arbana ka treguar se shume shpejte do te nise me recetat festive qe nga gjeli i detit e deri tek embelsirat.

Moderatorja shfaqet me floket e parregulluara dhe pa pike make up-i ne fytyre.Ne krah te videos duke treguar keshtu se nuk ka patur kohe, Arbana shkruan: “Looku i sotem eshte i mundesuar nga nje 5 vjecar dhe nje bebe pas nje fundjave shuuume te gjate.”

Teksa Dielli do te kete qene duke fjetur, moderatorja gatoi per ndjekesit e saj embelsiren me te fundit.

Kujtojme se ne muajin shkurt moderatorja do te rikthehet ne ekran me emisionin e saj “Dua te te bej te lumtur” ndersa gjate kesaj periudhe ajo i eshte perkushtuar familjes dhe dy djemve te saj, Jonin dhe Diellit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *