E NJIHNI DJALOSHIN NË FOTO? ËSHTË NJË PREJ REPERËVE MË TË MIRË SHQIPTARË

Lajme nga Bota


Reperi i njohur ka ndarë një foto nga fëmijëria.

Rrjetet sociale po na ndihmojnë këto ditë izolimi ta ngritim sado pak humorin, një nga sfidat më në trend në Instagram është publikimi i fotografive të fëmijërisë.

Së fundmi reperi BimBimma ka ndarë në llogarinë e tij disa imazhe nga koha e vegjëlisë, dhe thënë të drejtën do ishte e pamundur të njohim po të mos ke kishte publikuar ai.

“Unë I vogël”, ka shkruar ai poshtë postimit i cili mori shumë pëlqime dhe komente.
Shiko Fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *