E NGUSHËLLUAN PËR BABAIN, ERMAL FEJZULLAHU TREGON SITUATËN E SIKLETSHME QË I NDODHI!

Lajme nga Bota


Ermal Fejzullahu është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.


Ai ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Ndrrimin e Natës’ ku ka ndarë disa momente të sikletshme nga jeta e tij.

Dikush e ka telefonuar për ta ngushëlluar për të atin Sabri Fejzullahun dhe ky padiskutim ka qenë një lajm i rremë por njëkohësisht dhe mjaft i sikletshëm për vetë Ermalin.
Ai ka treguar se mes kolegëve gjithmonë ka xhelozi profesionale pasi kjo ndikon pozitivisht në produktin që nxjerr.

Këngëtari shprehet se ka marrëdhënie të mira më të gjithë estradën dhe mendon se nuk ka arsye për të mos shkuar mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *