E mori në Shqipëri t’i gjente nuse, po Saimri me prona në Gjermani publikon foto vetëm me Alketën/ Mos ka rënë në dashuri?

Lajme nga Bota


Saimir, djali simpatik i Love Story i cili erdhi nga Gjermani per te gjetur nuse terhoqi vemendjen e vajzave brenda dhe jashte programit.


Këto janë 18 vajzat e “Love Story” – TV Mania

Por duket se Saimirit i rreh zemra per tjeter njeri, behet fjale per moderatoren Alketa Vejsiu. Ai qendron gjithe kohen me Alketen, teksa futet por edhe ne skene, deri ketu menduam se eshte pjese skenari. Por nga nje kontroll ne Instagramin e Saimirit shikon qe ai ka vetem foto me Alketen.

Ndonse puthet e ferkohet me vajzat konkurrente ai me ato s’ka asnje foto, madje as foto grupi. E teksa shkrepet aparari Saimiri shikon me shume dashuri Alketen, epo ne cdo foto s’mund te jete rastesi!

Tani dy gjera jane te sigurta ose Saimiri ka shkuar per Alketen ose per famen, nuse nuk merr ky djale!/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *