E mori makina para dhe e tërhoqi 30 metra/ 25-vjeçarja shqiptare jep shpirt në mes të portit

Lajme nga Bota


Aksi dent i rëndë është regjistruar në portin e Durrësit. Ngjarja ndodhi në hyrje të portit, përballë zyrave të autoritetit portual.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se një kamion ka shtypur një punonjëse të portit, konkretisht shtetasja me inicialet A.H., 25 vjeç. Mësohet se vik tima ka qenë punonjëse e sigurisë së Portit, ndërsa thuhet se kamioni e ka tërhequr zvarrë rreth 30 m.

NJOFTIMI I PO LIC ISË

Më datë 07.01.2021, në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit, shtetasi F. K., 39 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Man”, trajler, ka aks identuar shtetasen A. H., 25 vjeçe, e cila për pa sojë ka ndërruar jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *