E mira Emina Cunmulaj përlot shqiptarët/ Qan nga malli për nënën: Dua të të përqafoj dhe njëherë o ma..

Lajme nga Bota

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, ka treguar shpesh me anë të postimeve të ndryshme lidhjen e ngushtë që ka patur me nënën e saj, e cila për fat të keq është n darë nga jeta shumë vite më parë.


Megjithatë koha nuk e ka zbehur aspak dhi mbjen e mallin e modeles, e cila ka shkruar sërish disa fjalë të ndjera në një postim të fundit.

“Sekonda, minuta, orë, ditë, javë, muaj, vite kanë kaluar kaq shpejt por akoma ndjej sikur një dit ë do trokasësh në derën time dhe të më thuash që e gjitha ishte një shaka e keqe.

Kam mësuar si të jetoj pa ty, por dhi mbja në zemrën time nuk po bëhet më e lehtë. Më mu ngon kaq shumë dhe do bëja gjithçka për një pë rqafim tëndin. Derisa të takohemi sërish mami”, shkruan Emina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *