E mira Almeda Abazi tregon sikletet e shtatzënisë së dytë/ Eh po më dalin gjithë kohës

Lajme nga Bota


E mira Almeda Abazi tregon sikletet e shtatzënisë së dytë/ Eh po më dalin gjithë kohës


Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Pak ditë më parë, Almeda zbuloi se është në pritje të një vajze.

Së fundmi, bukuroshja ka treguar një fakt që po e bezdis gjatë shtatzënisë. Fytyra e saj është mbushur nga aknet. Ajo ka publikuar një selfie në Instastory, ku shihet se i ka lyer me krem.

“Akne gjatë shtatzënisë, ikni tani”, ka shkruar Almeda krahas fotos, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *