E mbani mend Nihanin e bukur? Ajo tregon sa po vuan: Nuk më japin role më thonë je e shëndoshë shumë ti…

Lajme nga Bota


Aktorja e njohur turke Hazal Kaya e cila ka luajtur në serialet “Dashuri e ndaluar” dhe “Maral”, së fundmi ka qenë shumë e komentuar në media për shkak të një deklarate.

Hazal u shkëput për disa kohë nga televizioni dhe aktorja tha se asaj nuk iu ofruan role kryesore për shkak se kishte shtuar peshë nga shtatzënia. Pas deklaratës së Hazalit, ka reaguar aktorja Demet Akbag. Kjo e fundit është shprehur se deklarata e aktores vlen për vajzat e reja të cilat kanë më shumë avantazh të marrin role kryesore. Ndërsa aktorja Nilperi Sahinkaya e ka mbështetur deklaratën e Hazalit duke u shprehur se kjo është e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *