E mbani mend Halimenë e Ertogrulit? S’do e besoni dot se me kë është martuar ajo në jetën reale: Paska dalë një nuse yll!

Lajme nga Bota

Halimeja, ishte ndër personazhet kryesorë të serialit Ertogrul. Ajo është shfaqur në të bardha në ditën e saj më të lumtur.

Halimeja e Ertugrul martohet në jetën reale, skeni për ta besuar kush është burri i saj – ME STIL


Aktorja bukuroshe Esra Bilgiç i ka thënë po martesës me futbollistin e njohur të Beshiktashit dhe Kombëtares turke, Gokhan Tore.

25-vjeçarja që luan rolin e Sulltaneshës Halime dhe futbollisti u martuan në një ceremoni madhështore në rezidencën Sait Halim Pasha, në brigjet e Bosforit në Stamboll.

Leave a Reply

Your email address will not be published.