E mbani mend Asu-në nga seriali ‘Kara Sevda’, shikoni si ka përfunduar ajo tani

Lajme nga Bota


E mbani mend Asu-në nga seriali ‘Kara Sevda’, shikoni si ka përfunduar ajo tani. Melisa Pamuk është aktorja që po bën bujë në kinematografinë turke. Ajo nisi karrierën si modele për t’u bërë më vonë një aktore tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë tejet e njohur me rolin e ‘Asusë’ në serialin ‘Kara Sevda’. Ajo tani është larguar nga televizioni por nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar një foto ku duket se ka ndryshuar shumë pas serialit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *