E kanë përvjetorin, Teuta i bënë dedikim të ‘çmendur’ burrit

Lajme nga Bota

Dedikimi i Teutës për burrin në përvjetorin e lidhjes së tyre


Dita e sotme është shumë e rëndësishme për çiftin e njohur Teuta dhe Adonisi.

Çifti feston gjashtë vjetorin e lidhjes, me ç’rast Teuta ka zgjedhur që ta përkujtojë përvjetorin e tyre me një dedikim të veçantë për burrin.

Ajo në një postim në rrjetin social Instagram, është shprehur:
“Urime përvjetori shpirt. Le të plakemi e të rrudhemi bashkë. Gjithmonë do jesh përgjimoni im. Të du bajb

Leave a Reply

Your email address will not be published.