E Kaloi Keq? Blero Tregon Se Si U Infektua Me K Oronavirus: Pasi U Ktheva Nga Milano E Kuptova..

Lajme nga Bota


Këngëtari i njohur shqiptar, Blerim Muharremi, i njohur me emrin e artit Blero ka treguar se e ka kaluar Covid.I ftuar te emisioni “Rudina” ai tha se në qershor ka bërë një analizë gj aku, e cila ka nxjerrë se e ka kaluar Covid. Ai dyshon se është infektuar në Milano.

“Në muajin shkurt kam qenë në Milano edhe kur u ktheva u bëra shumë keq dhe kaloj. Kur e bëra testin në fillim të qershorit, doli pozitiv dhe më pas doli negativ përmes gj akut dhe më thanë që ti ke antitrupa dhe e ke kaluar. Pas shkurtit, nuk e mbaj mend ndonjë fazë që të kem qenë keq. Gjithmonë u jam përmbajtur rregullave”, ka rrëfyer Blero.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *