E KA ME MEVLANIN?! PASI ZBULOI SE ËSHTË DASHURUAR, LEDJANA JEP DEKLARATËN E FORTË “JAM PENDUAR…

Lajme nga Bota

Ledjana Prenga ditën e djeshme deklaroi se tashmë egziston dikush që i ka marr zemrën dhe po ndihet e dashuruar.

Kjo ndodhi në një bisedë me ndjekësit, të cilët ishin të interesuar për statusin e saj.


Ish-konkurrentja e “Për’puthen” theksoi gjithashtu se nuk ka rëndësi nëse është single apo jo, por nëse do dikë dhe ai bëhet motiv i parë për çdo gjë.

Ndërkohë pak më vonë, bukuroshja brune ka habitur me një deklaratë të sajën.

Kur një percjelles e ka pyetur nëse është penduar për ndonjë gjë ajo është përgjigjur: “Që kam lënduar ata që më kanë dashur më së shumti pa e kuptuar”.

Edhe pse ajo nuk ka përmendur emër padyshim që të gjithëve mendja na shkoi te Mevlani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *