E ka kaluar natën e ndërrimit të Viteve me vjehrrën dhe kunatën/ Andi dhe Tea janë drejt lidhjes

Lajme nga Bota


Puntatën e fundit të vitit që lamë pas në “Përputhen” ishte e ftuar mamaja e Andit.


Dashuri në “PërPuthen”?! Andi dhe Tea në një takim si asnjëherë më parë – Top Channel
Patjetër që në studio filluan nga cmimet dhe pyetje ku të gjithë kureshtarët ishin sy e veshë, por edhe mamja e Andit nuk i la pa material që me buqetën e madhë të luleve që i dhuroi Teas.

Tea dhe Andi i kërkuan produksionit ta kalojnë natën e ndërrimit të viteve së bashku dhe në rrjetet sociale nuk kanë ndarë asgjë nga kjo natë, veç një video mjaft interesante në makinë.

Ata ndodhen në makinë me mamin e Andit dhe motrën e Teas, ku të dy i kanë quajtur “vjehrrë” dhe “kunatë”. “Gëzuar të gjithëve, gezuar”, kanë uruar pretendentët për çift të programit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *