E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, ja si ia mori jetën djalit në lule të moshës shqiptare

Lajme nga Bota

Ishte vetë Skënder Krasniqi, i cili pasi e privoj nga jeta të birin, biznesmenin Albert Krasniqi njoftoi pol icinë.


Ngjarja e rëndë, e cila ndodhi rreth orës 17:00 të kësaj të mërkure, ku tronditi Prishtinën. Shkaqet e ngjarjes momentalisht janë mis ter.

Nga vendi i ngjarjes, gazetarja e Klan Kosova sqaroi se ngjarja ndodhi në garazhin e nderteses. Po licia dhe pro kuroria mësohet se kanë sekuestruar kamerat e sigurisë që ndodheshin në garazh, pasi besohet se e gjithë ngjarja të jetë filmuar.

Gazetarja tha gjithashtu se kishte kontaktuar edhe me të afërm të familjes, por pa mundur të zbulojë se cilat mund të jenë arsye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *