E Gjeni Dot Kush Eshte? Sic Ka Qene E Vogel Ashtu Eshte Edhe Sot,Nuk Do Ta Besoni Sa Ka Ndryshuar

Lajme nga Bota


Zakonishte jemi mesuar ta shikojme te rregullt dhe te k uruar deri ne detaj.


Yjet me fame te skenes i japin shume rendesi pamjes se tyre dhe kujdesen qe gjithmone te duken sa me bukur pasi dali para nje publiku te gjere dhe aparenca ka vlere special.
A do ta kishit menduar ndonjehere se si dukej Dua Lipa para fames se madhe?

Ne te vertet po te veresh fotot e kupton se kengetarja nuk ka shume ndryshim me kohen kur ka qene femije.
Si ka qene e vogel dhe si eshte tani per Dua Lipen nuk ka ndonje habi sepse eshte po e njejta bukuri.

Dua Lipa eshte e bija e nje muzikanti rock te gripit “Oda” dhe ajo vete u rrit me muziken shume prane vetem por vetem ne moshen 14 vjecare ajo filloi te angazhohej personalisht ne kompozime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *