E FEJUARA E SHPATIT TREGON SE SI FILLOI LIDHJA ME KËNGËTARIN

Lajme nga Bota


E FEJUARA E SHPATIT TREGON SE SI FILLOI LIDHJA ME KËNGËTARIN
Selvia ka rrëfyer detaje interesante nga lidhja me Shpatin.


Shpat Kasapi ka pak kohë që ka konfirmuar fejesën me Selvije Jaon, ndërsa solli edhe disa imazhe nga ceremonia e fejesës.

Së fundi, partnerja e këngëtarit është përgjigjur në pyetjet e shumta të ndjekësve, të cilët donin të dinin më shumë për çiftin.
Një prej tyre i shkruan “I ke bere ndonjeher grim Shpatit”, kurse Selvia tha se aty kishte filluar e gjithë historia e lidhjes së tyre.

“Po edhe prej aty ka filluar gjithcka.
P.s kam shume pyetje per mua dhe Shpatin por qe preferoj qe cdo gje qe nga njohja e deri ne planet per te ardhmen te tregojme ne ndonje interviste e jo ketu.
Faleminderit per mirekuptim”, shkruan ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *