E fejuara e Shpatit thekson trupin në këtë veshje të ngushtë

Lajme nga Bota


Shpati dhe Selvija janë bërë çifti më i komentuar në mediat rozë.

Sidomos që nga fejesa e tyre vëmendja e gjithë publikut u fokusua në çiftin më të ri të shoubizit.

E lumturinë e tyre po e shfaqin shpesh me anë të imazheve në rrjetet sociale, ku së fundmi duke paralajmëruar intervistën e tyre të parë Selvija është shfaqur veshur tejet elegante.

Me këto veshje të ngushta ajo theksoi linjat e bukura te trupit./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *