E dhimbshme: Dy të rinj nga Bujanoci që humbën jeten në ASKlDENT trafiku

Lajme nga Bota


E dhimbshme: Dy të rinj nga Bujanoci që humbën jeten në ASKlDENT trafiku

Pas një ak sident të rëndë trafiku, që ndodhi dje në rrugën Lluçan, afër fshatit Dobrosin të Bujanocit, janë lënduar 6 nxënës të shkollës së mesme, ku dy prej tyre kanë humbur jetën.

Ndërsa, katër të tjerë janë dërguar për trajtim në spitalin e Nishit.Të rinjtë që vdi qën i takojnë familjes Bilalli dhe Sabedini

Leave a Reply

Your email address will not be published.