E dehur duke kërcyer rrugëve, kështu nuk e kishim parë asnjëherë Sarën e Ledrit

Lajme nga Bota


Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një prej çifteve më të përfolura. Ata të dy janë bërë së fundmi prindër të një vajze, portretin e së cilës e kanë bërë publik në rrjetet sociale.


Vogëlushen vendosën ta quajnë me emrin unik Poem Blu dhe që të dy janë shprehur shumë të lumtur përmes postimeve të ndryshme për ardhjen në jetë të vajzës.

Ndërkohë Sara prej disa ditësh është duke vijuar me sfidën më të fundit në instagram dhe këtë herë ka nxjerrë nga arkivat një video kur ka qenë e dehur.

Ajo shihet me një grup miqsh teksa kërcejnë dhe këndojnë në mes të rrugës dhe duken kaq të lumtur ndërsa buzëqeshin para kamerës.

Sara ka treguar më herët edhe disa foto të vjetra me Ledrin në filimet e lidhjes, kur askush nuk dinte ende asnjë gjë për lidhjen e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *