E dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu pozon vajza e Shyhretës në krahët e bashkëshortit

Lajme nga Bota


Vajza e Shyhretes Njomza sjell foton më të bukur në krahët e bashkëshortit
Njomza Martinaj është vajza e këngëtares Shyhrete Behluli. Ajo është grimere që frekuentohet shumë edhe nga VIP-at.


Së fundmi Njomza publikoi një foto krah bashkëshortit. Duken kaq të lumtur pranë njëri tjetrit, përcjell InfoKosova, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.
Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.