E bukura Arbnorë tashmë krahë yjeve më të famshëm turk

Lajme nga Bota


Një nga femrat që ka dëshmuar bindshëm sukseset në secilën fushë që ka shkelë me këmbë padyshim që është Arbnora Ademaj.


Nga miss, në moderatore, në biznismene e tash edhe si aktore po tregon mjaft angazhim të lartë, shkruan “Kosovarja”.

Ka kohë që ishte paralajmëruar se Arbnora është kosovarja e përzgjedhur për një rol në serialet turke, krahë aktorëve që me vite i njohim e kemi parë edhe ne ekranet tona.

Bukuroshja ka kohë që ndodhet në Turqi, meqë rast xhirimet e përmendura veç se kanë filluar.

Ajo së fundmi, ka pozuar krahë aktorit të njohur turk Tolga Gulec, i njohur tek publikur për rolin e Ahmetit në serialin ‘Ashtu sicc koha kalon’ dhe Neshetit tek ‘Poyraz Krayel’.
Se kur do të lansohet ky serial le ta dijë Arbnora se me padurim po e presim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *