E bija e vetme e Ardit Gjebreas ka datëlindjen sot/ Merr urime dhe dhurata zemre: Edhe 100 o dashuri e vogël!

Lajme nga Bota

Ditën e sotme vajza e Ardit Gjebreas, Anna, feston 12-vjetorin e saj. Anna ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ia uron vetes ditëlindjen.

Në foto shihet një tortë e dedikuar dhe qirinjtë me numrin 12. Tortën ia ka bërë surprizë familja e saj ku shkruhej “Gëzuar engjëlli jonë Anna”.

Anna në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “E gëzofsha ditëlindjen” dhe etiketon familjarët e saj.

Edhe vëllai i saj Joni i ka uruar ditëlindjen përmes një fotografie të vjetër motër e vëlla në rrjetet sociale. “Gezuar ditelindjen dashuria ime vogel”, ka shkruar Joni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *