Duket sikur ka mbetur një vajzë 20 vjeçe/ Por ja sa vjeçe bëhet sot Eli Fara, nuk do ta besoni dot

Lajme nga Bota


Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara është shumë e komentuar për pamjen e saj gjithmonë rinore dhe të freskët. Mosha ka stopuar për të.


Reagon Eli Fara pas thashethemeve të kohëve të fundit – Lapsi.al

Këngëtarja Eli Fara, me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse ka arritur që të jetë shumë e dashur për publikun e gjerë. Përveç pozitivitetit që ka si person, me çfarë e karakterizojnë miqtë e saj, për Elin shpesh flitet edhe për diçka tjetër.

Por, ndonëse vetë këngëtarja duket si 20-vjeçe, a e dini sa është ajo në të vërtetë? Eli ka lindur më 21 maj të vitit 1967 në Korçë dhe për pak muaj do të mbushë 53 vite. Epo duket se mosha për Elin mbetet thjesht një numër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *