Duket kaq e re, nuk do ta besoni sa vjet mbush sot Leonora Jakupi

Lajme nga Bota


Leonora sot feston ditëlindjen.

Ndonëse nuk është shumë aktive kohën e fundit në muzikë, Leonora Jakupi vazhdon të mbetet ndër emrat më të pëlqyer të estradës.

Këngëtarja, me këtë datë feston ditëlindjen dhe ani pse mund të duket e pabesueshme, ajo mbush plot 42 vjet jetë.

Artistja njihet për prezantimet publike plot stil dhe elegancë, ndërsa çdo herë qëndron në formë shumë të mirë.

Me rastin e ditëlindjes, Leonora pranoi urime të shumta nga miqtë, fansat e kolegët, të cilët ia uronin më të mirat asaj.

Ndryshe, Lenora Jakupi ka pak kohë që ka konfirmuar lidhjen e dashurisë, ndërsa shpreson që gjatë këtij viti të kurorëzohet me martesë. /Lajmi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *