Do vini duart në kokë se sa para do të marr aktori me origjinë shqiptare për serialin e ri/ 100 mijë euro vetëm për një….

Lajme nga Bota


Kur bëhet fjalë për personazhet e njohur të ekranit turk ajo çfarë i intereson më shumë fansave është jeta e tyre personale dhe sa para fitojnë, veçanërisht kur bëhet fjalë për projekte ndërkombëtare.


Can Yaman: I Like to Have Sex With Beautiful Women.. and Reveals the Nature of His Relationship With Demet Özdemir | Al Bawaba

Aktori i njohur turk me origjinë shqiptare, Can Yaman do të marrë rolin e “Sandokan” në serialin e ri të producentëve italian.

Serialet turke po fitojnë çdo ditë e më shumë popullaritet jashtë Turqisë, në Itali aktori u bë i njohur nga seriali “Erkenci Kus”. Sipas mediave turke aktori do të paguhet 100 mijë Euro për çdo episod të ri të “Sandokan”.

Xhirimet për këtë produksion do të nisin në verë ose vjeshtën e vitit 2021. Pas aktorit, Çaatay Ulusoy, i cili ka një kontratë me “Netflix” Can Yaman bëhet aktori i dytë më i paguar turk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *