Do t’ua marrë zemrat të gjithëve, Fiona publikon foton më të ëmbël të djalit të saj

Lajme nga Bota

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejt e ka marrë vetën.

Sonte ajo ka publikuar foton më të ëmbël të djali të saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *