Do t’iu ‘shkri’ reja e Shyhretes publikon foton më të bukur të vajzës së saj

Lajme nga Bota

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Sot ajo ka publikuar foton më të ëmbël të vajzës së saj. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *