Do të shkriheni, “Pajtesa” poston foton më të ëmbël të djalit të saj

Lajme nga Bota


Do të shkriheni, “Pajtesa” poston foton më të ëmbël të djalit të saj

Fiona Gllavica, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ajo, bëri namin me rolin e saj të “Pajtesës” nga seriali, “Çka ka shpija” ku u pëlqye shumë dhe vazhdon të jetë njëri ndër personazhet më të dashur, shkruan ORAinfo.


Ani pse është bërë nënë, ajo vazhdon të jetë e pranishme në serial duke mos iu ndarë kështu punës.
Por, e gjithë jeta e saj është djali i sa Leka. Ajo së fundmi në rrjetin social ka postuar një foto ku shihet fytyra e ëmbël e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *