Do të befasoheni, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Adelina Tahiri

Lajme nga Bota

Adelina Tahiri është këngëtare e njohur. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne pa fund.

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.
Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se ka dalë në qytet pa u rregulluar. E me këtë pamje e veshje, Adelina ka befasuar ndjekësit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *