Do martohet me burrë tjetër/ Rudina Dembacaj del për festa me ish burrin dhe vajzën

Lajme nga Bota

Do martohet me burrë tjetër/ Rudina Dembacaj del për festa me ish burrin dhe vajzën


Do martohet me burrë tjetër/ Rudina Dembacaj del për festa me ish burrin dhe vajzën

Rudina dhe Aleksi kanë sjellë panoramën më të mirë se si mund të funksionojë një dyshe edhe pas ndarjes së tyre kur bashkë kanë një fëmijë.
Mbrëmjen e kaluar Dembacaj ka publikuar disa momente nga pasditja me Viktorian dhe Aleksin, duke shijuar bukuritë e fundvitit.

“Në ditët e pushimit, mami dhe babi gjejnë gjithmonë kohë të gëzojnë Vikin”, ka shkruar Rudina krah fotove ku Aleksi mban në krahë vajzën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *