Do çuditeni se sa shumë dhurata ka marrë këngëtarja Adelina Tahiri për datëlindje

Lajme nga Bota


Do çuditeni se sa shumë dhurata ka marrë këngëtarja Adelina Tahiri për datëlindje

Adelina Tahiri festoi dje ditëlindjen e në këtë ditë speciale është surprizuar në mënyrën më të bukur nga bashkëshorti.

Teksa ajo flinte, Serjoza Markov e kishte kthyer dhomën e ndjenjes në një festë të vërtetë, të mbushur me tollumbaca, buqeta me lule, tortë e ëmbëlsira.

Adelina ka publikuar disa pamje nga ky moment ku shihet shumë e lumtur nga surpriza dhe e mahnitur nga dhuratat.

Dhurata për këngëtaren ishin një arush gjigant dhe një orë. “Wow. E gëzofsha ditëlindjen”, shkruan Adelina krah fotove e videove, hape pamjen më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *