Dje u kërkua urgjentisht gjak për të, Cima sot tregon si e ka gjendjen pas infektimit me COVID-19

Lajme nga Bota

Aktori i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima ka reaguar për herë të parë pasi u infektuar me koronavirus.

Cima në postimin e tij ka shkruar se gjendja e tij është stabile dhe se është me oksigjeno-terapi.

Ai ka falënderuar të gjithë ata që po pyesin për gjendjen e tij.

Gjatë ditës së djeshme vajza e tij, Adelna Thaçi-Meta kërkoi gjak nga personat që ke kanë kaluar virusin, për ta ndihmuar babain e saj.

Fatmirësisht, tashmë i është gjetur gjaku i kërkuar për Cimën. Lexoni postimin e tij:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *